50 wizytówek NAP – UK

Zamów ten pakiet już dziś i zdobądź 150 punktów lojalnościowych!

150.00

Opis produktu

Firmowe wizytówki NAP – name, address, phone to bardzo interesujące rozwiązanie w procesie pozycjonowania lokalnego, w tym również na rynki zagraniczne. Wizytówki zawierające dane adresowe firmy są istotnym czynnikiem wpływającym na pozycję w lokalnych wyszukiwaniach.

Oferujemy utworzenie 50 wizytówek NAP lub NAP+W(name, address, phone, website) dla Twojej firmy, które zgodnie z definiją będą zawierały adres twojej firmy, adres strony www oraz opis.

NAP lub NAP+W (Name/Address/Phone + Website) – wyszukiwarki internetowe używają danych NAP znalezionych w sieci internetowej poprzez ich roboty (crawlery), aby ocenić dokładność danych, które posiadają we własnym indeksie.
Cytowanie danych NAP w sposób konsekwentny (istotne jest przedstawianie danych w możliwie identyczny sposób przy każdej okazji) jest kluczowe w procesie rankowania w lokalnych wynikach wyszukiwania.
Źródło: moz.com

Dodatkowe informacje:

  • Wszystkie stworzone wizytówki będą posiadać link do Twojej strony
  • Do wykonania usługi należy dostarczyć własne opisy w języku angielskim, które zostaną wstawione w wizytówkach. Zalecamy kilka unikalnych tekstów po ok. 500 znaków z spacjami.

Po zamówieniu proszę przesłać:

  • pełne dane firmowe
  • adresu siedziby firmy lub biura wraz z danymi kontaktowymi
  • adres strony internetowej.
    Realizacja zlecenia

Czas realizacji zamówienia: 14 dni roboczych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.