15 Wizytówek NAP

Zamów ten pakiet już dziś i zdobądź 225 punktów lojalnościowych!

225.00

Opis produktu

Pakiet 15 wizytówek NAP to idealny sposób na to, aby zwiększyć widoczność swojej strony w sieci. Za ich pomocą można poprawić również pozycję w wyszukiwarce, a tym samym zyskać nowe grono odbiorców. W wizytówkach można zamieścić najważniejsze dane przedsiębiorstwa. Wszystkie wizytówki wzbogacone są w linki. Zostaną one również dodane do baz map lokalnych oraz zbiorów punktu POI.

Wizytówki NAP (name, address, phone) zawierają podstawowe dane teleadresowe firmy. Ich obecność w sieci jest podstawą tego, aby odbiorcy bezproblemowo zweryfikowali daną działalność. Dzięki nim można również wzmocnić swoją pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania.

W ramach naszej oferty wykonujemy 15 wizytówek NAP na najlepszych witrynach, takich jak m.in. Yelp.pl, Cylex.pl, Yellowpages.pl, a także wielu innych. Są to wyłącznie starannie wyselekcjonowane portale.
Dodatkowo strona przedsiębiorstwa zostanie umieszczona w bazie map lokalnych na takich stronach, jak Zumi.pl. Targeo.pl, Misterwhat.pl. Co więcej, zostanie ona także dodana do katalogów tematycznych.
Zajmujemy się również tworzeniem punktów POI (poipoint.pl). Jest to ogólnodostępna witryna internetowa, która umożliwia pobrania bazy punktów POI na urządzenia GPS. Wizytówka na takich portalu pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
Oczywiście wszystkie wizytówki tworzone są na podstawie w pełni unikatowych i wartościowych tekstów.

Do realizacji zlecania niezbędne są najważniejsze dane firmy, takie jak:
– nazwa,
– NIP,
– REGON,
– adres, który ma znajdować się na wizytówce,
– adres strony www,
– dane teleadresowe (numer telefonu, adres e-mail).
Czas realizacji zlecenia to 30 dni kalendarzowych. Wszystkie linki do wizytówek, a także szczegółowe informacje na ich temat będą zawarte w raporcie końcowym. Jest on wysyłany do klienta po zakończeniu prac.
Istotnym jest to, aby klient posiadał skrzynkę pocztową w domenie linkowanej strony www. Jeśli będzie inaczej, to na potrzeby zlecenia zostanie założona nowa skrzynka. Oczywiście zostanie ona przekazana zleceniodawcy. Należy jednak pamiętać, że wynikiem takiego rozwiązania może być niewielka modyfikacja portali, które stanowią podstawę realizacji zlecenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.