Projektowanie stron

Dbający o swoją firmę przedsiębiorca powinien korzystać z wszelkich form reklamy swojej działalności. W dobie cyfryzacji istnieje wiele metod pozwalających na tanie i łatwe promowanie swojego produktu. Najlepszym z takich sposobów jest posiadanie strony internetowej. Informacje jakie zawiera witryna docierają do największej liczby odbiorców, a co za tym idzie, zwiększają grono potencjalnych klientów. Serwis pozwala również na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, a także wzbudza zaufanie konsumentów. Brak strony WWW bądź jej nieprofesjonalne wykonanie budzi wątpliwości, co negatywnie odbija się na działalności firmy.

W naszej kompetencji leży zoptymalizowane wykonanie witryny internetowej dla naszych klientów. Dbamy o to, by w tworzonej przez nas stronie nie zbrakło elementów nowoczesności połączonej z funkcjonalizmem, a wszystko to w oparciu nie tylko o potrzeby klienta, jak i również analizę grupy docelowej, rynku oraz konkurencji. W naszej ofercie uwzględniamy budowanie witryny zgodnej ze standardami konsorcjum W3C, nie zapominając jednocześnie o dostosowaniu serwisu do wszystkich przeglądarek, a także urządzeń mobilnych.

Skorzystaj z naszej aplikacji do wyceny projektu strony www online.

Portfolio – strony internetowe

3

„Start a business in Norway”

Quali jeden z pierwszych projektów naszej firmy dla norweskiej spółki.
4 2 1

Strona www: http://quali.no/

 

 

 

MittFirma – prosty i intuicyjny szablon w norweskiej wersji językowej.

Strona www: http://www.mitt-firma.no/

 

 

 

Norwegia Consulting – norweski przystanek polskiego przedsiębiorcy.

Strona www: http://norwegiaconsulting.pl/

 

 

 

 

Starsza wersja strony cyklu „Tropem Kolberga” naszego autorstwa, która została wykonana w 2014r.

Strona www: http://tropemkolberga.pl/2016/poprzedniebadania/index.php

 

W 2016 miała miejsce aktualizacja strona dla Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach. Projekt graficzny – Katarzyna Wolny.

 

Strona www: http://tropemkolberga.pl/2016/

 

 

Ciekawym projektem była strona dla kwiaciarni „złoty róg”, gdzie został połączony motyw one-page ze sklepem internetowym.

Strona www:
http://kwiaciarniazlotyrog.pl

Grudzień 6, 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *